تاریخ انتشار : دوشنبه 8 فروردین 1401 - 18:33
16 بازدید
کد خبر : 196147

دانلود زیرنویس مستند Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) 2022

دانلود زیرنویس مستند Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) 2022

دانلود زیرنویس مستند Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) 2022 یک بچه کوچک با میکروفون و به شکلی شبیه به ویدیوی خانگی می گوید: «سلام، من اولیویا رودریگو هستم. او با صدای بلند نفسش را بیرون می دهد، سپس توضیح می دهد: “از کالیفرنیا.” برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید https://blue-subtitle.com/olivia-rodrigo-driving-home-2-u-a-sour-film-2022/

دانلود زیرنویس مستند Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) 2022 یک بچه کوچک با میکروفون و به شکلی شبیه به ویدیوی خانگی می گوید: «سلام، من اولیویا رودریگو هستم. او با صدای بلند نفسش را بیرون می دهد، سپس توضیح می دهد: “از کالیفرنیا.”

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/olivia-rodrigo-driving-home-2-u-a-sour-film-2022/

Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) (2022) - IMDb

زیرنویس مستند Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) 2022 کلیپ مورد بحث مونتاژ موزیک ویدیوها، مصاحبه‌ها و اجراهای زنده را به پایان می‌رساند که اولیویا رودریگو را باز می‌کند: رانندگی به خانه ۲ u (یک فیلم ترش)، لقمه‌ای از پروژه جدید دیزنی+ از کارگردان استیسی لی. این فیلم مکمل آلبوم SOUR رودریگو ۱۹ ساله است که در بحبوحه طوفان او در سال ۲۰۲۱ ظاهر شد – سالی که با او شروع شد که هنوز به عنوان ستاره سریال Disney+ High School Musical: The Musical شناخته می شود. : سریال (دهان لقمه در اطراف) و با انتخاب او به عنوان سرگرم کننده سال توسط TIME به پایان رسید.

SOUR یک پروژه ۱۱ آهنگی است که خواننده و ترانه سرای بزرگ شده توسط Temecula با تهیه کننده دن نیگرو در سال گذشته ضبط کرد و به طور کلی عواقب عاطفی پس از یک جدایی بسیار حدس زده شده در مورد جدایی را شرح می دهد – و تا حدی کمتر (اما هنوز قابل توجه است. ) حد، نوجوان معروف بودن. این آلبوم برای رودریگو هفت نامزدی بزرگ برای گرمی به ارمغان آورد. از جمله آنها می توان به آلبوم منتخب سال اشاره کرد که در آن SOUR در مقابل بازیکنان قوی تری مانند تیلور سوئیفت، بیلی آیلیش و کانیه وست رقابت خواهد کرد.

از طریق آن لنز، در حالی که برخی از بینندگان ممکن است از اینکه فیلمی درباره رودریگو اینقدر زود نمایش داده می‌شود متعجب شوند، زمان آن ممکن است به عنوان تلاشی برای شکست دادن آکادمی ضبط تا حد امکان تعبیر شود – تا رکورد نشان دهد که منظور SOUR این است. خالق آن، و مهم نیست که در یک هفته و نیم آینده چه اتفاقی بیفتد، احتمالاً چه معنایی خواهد داشت.

تینی اولیویا رودریگو قبل از اینکه برای همیشه با خود بزرگسال او پیوند بخوریم، ادامه می‌دهد: «فقط می‌خواهم یک آهنگ کوچک برای دوستان و خانواده‌ام آن‌جا بخوانم… از همین حالا شروع می‌کنم». در حدود ۷۰ دقیقه بعدی، آهنگ دوم ما را از طریق هر یک از آهنگ‌های SOUR می‌برد و آن‌ها را به‌صورت زنده با یک گروه زنانه در چند ایستگاه بین سالت لیک سیتی و لس‌آنجلس اجرا می‌کند. از آلبوم این فیلم کمتر مستندی است تا یک فیلم کنسرت با میان‌آهنگ‌های توضیحی بین آهنگ‌ها، جایی که رودریگو حکایت‌هایی از پشت صحنه ارائه می‌کند (مثلاً «بی‌رحمانه» تنها در آخرین لحظه به آلبوم اضافه شد، خوراک کابوس برای این منتقد. ) و بینش در روند نوشتن او. همانطور که او می‌گوید، این فرصتی است که «آهنگ‌هایی را در این مکان‌ها بنوازم که برای من ارزش زیادی داشتند – و دوباره آنها را با چشم‌های مسن‌تر ببینم».

Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) (2022) - IMDb

زیرنویس Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film) 2022 ترانه سرایی رودریگو تمرکز اصلی بسیاری از مطبوعات پیرامون به شهرت رسیدن او بوده است، زیرا او کل آهنگ SOUR را نوشت یا در نوشتن آن مشارکت داشت.

(به ما گفته می شود که این آلبوم تنها در ژانویه ۲۰۲۱ شروع به تبدیل شدن به یک آلبوم کرد، مدت کوتاهی پس از اینکه “گواهینامه رانندگی” در صدر ۱۰۰ بیلبورد داغ قرار گرفت و این حرکت به وضوح ارزش هدر دادن را نداشت، و به مجبور کردن برچسب ظاهراً بی میل او کمک کرد.) او MO به عنوان یک کلمه ساز یکی از صداقت وحشیانه است. او می‌خواند که امیدوار است همسر سابقش که نامش را نمی‌شناسد، حالش خوب باشد، اما مثل… در حد منطق، و به نظر نمی‌رسد که وقتی هنر اقتضا می‌کند، بی‌تفاوت بازی کند. او به دلیل وفاداری به قلم خود، SOUR را به ترتیبی که نوشته شده است اجرا می کند تا به ترتیب بسته بندی آن.

اجراها به خودی خود بزرگترین نقطه برجسته فیلم هستند، آهنگ ها به این مناسبت تنظیم های کاملاً جدیدی داده شده اند. یک برداشت فوق‌العاده از «حسادت، حسادت» معمولاً ملایم وجود دارد، در حالی که «خوب ۴ u» یک تنظیم زهی زیبا (اگر تا حدودی کمتر کاتاریک) دارد. «گواهینامه رانندگی» که اولین تک‌آهنگ بزرگ رودریگو است، مونتاژی از آهنگ را به نمایش می‌گذارد که از یک کار در حال انجام به یک پدیده فرهنگی رکوردشکن تبدیل می‌شود. با این حال، حتی اگر موسیقی را کنار بگذاریم، چیدمان‌های واقعی در اینجا اغلب نفس‌گیر هستند، زیرا بیشتر در سراسر صحرا پراکنده هستند. به عنوان مثال، “بی رحمانه” در داخل یک جت تجاری سابق اجرا می شود که به باغ هواپیمای موهاوی بازنشسته شده است و در کنار تاک ها رشد می کند. اثر تقریباً پسا آخرالزمانی است، یا حداقل مطابق با حال و هوای بیگانگی آهنگ است.

با این حال، خارج از اجراها، همین احساس سکون اغلب در صحنه نمایش ظاهر می شود. صمیمیت او با دوست جیکوب کولیر در حالی که روی کاپوت ماشین نشسته است، قلب واقعی که روی پنجره حمام متل خود می کشد، ولگردی در اقیانوس که با اعضای گروهش برای جشن گرفتن رسیدن به آن انجام می دهد. پایان پروژه این یک انتخاب خلاقانه تکرارشونده است که به طرز عجیبی در تضاد با زگیل‌ها و اخلاق آلبوم است، جایی که تمرکز بر اصالت متمایز رودریگو است. بخش‌های مستند به‌دلیل فیلم‌های پرواز روی دیوار که او و نیگرو موفق شدند از جلسات ضبط خود در اوایل سال ۲۰۲۱ بگیرند، ذخیره می‌شوند، که نگاهی ضروری به ستاره دارد که بهترین کار را انجام می‌دهد: آسیب‌پذیر بودن، و سپس تنظیم آن آسیب پذیری برای موسیقی
با این حال، موسیقی او با موفقیتی جزئی روبرو شد زیرا دیزنی پلاس تصمیم می گیرد فحش های انتخابی را در SOUR بی صدا کند، مواردی که در زمان انتشار آلبوم تیتر اول شدند. بنابراین رودریگو به فهرست رو به رشد هنرمندانی می‌پیوندد که اشعارشان توسط استریمر برای ویژه‌های موسیقی اصلی‌اش دستکاری شده است. او در اینجا شرکت خوبی دارد – این فهرست همچنین شامل بت او، سوئیفت، و همچنین همتای او، آیلیش است – اما نگاه کنجکاوی برای خانه موش است که لبه پروژه‌ای را کسل کند که جذابیت آن در این پروژه بسیار خوب بوده است. سال گذشته و یک تغییر، از نظر روابط عمومی به اندازه تجاری. نکته جالب دیگر این واقعیت است که پیتر جکسون و اعضای بازمانده بیتلز با موفقیت برای دست نخورده نگه داشتن بمب های اف اف در سال گذشته Get Back مبارزه کردند و در وهله اول نشان دادند که قوانین این پلتفرم چقدر ضعیف هستند. (با همیلتون ۲۰۲۰، لین-مانوئل میراندا جایی در بین دو قطب قرار گرفت.) در مورد SOUR، لحظات متعدد در آلبوم بدون فحش و نفرین کاملاً یکسان نیستند و در زمینه موسیقی ویژه پخش کننده دیگر گرفته شده اند. ، به نظر می رسد دلیل خوبی برای آن وجود ندارد. گفتن اینکه آیا طرفداران رودریگو واقعاً اهمیت خواهند داد یا خیر، سخت است.

OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film), the trailer for the film -  Opentapes

اگر صحبت از او شد، علاوه بر این که فیلم نوعی عملکرد هوشمندانه خود را حفظ می کند، رانندگی به خانه ۲ u نیز به عنوان یک هدیه برای Livies است. واقعاً هیچ تلاشی برای جلب بقیه ما در مورد رودریگو وجود ندارد تا بتوانیم کاملاً در مراقبه های زیرکانه او در مورد ستاره شدن کودک فرو برویم (او از دوران نوجوانی مشهور بوده است) یا کنایه های او را به “درام” ای که می چرخد درک کنیم. در حوالی انتشار آلبوم (خیلی در اخبار این هفته). بنابراین اگر فقط یک شنونده گذرا هستید که به شایعات، تصحیح صریح رکورد یا بیوگرافی مفید امیدوار است، آن را پیدا نخواهید کرد.

اشتباه نکنید، چیزهای فوق العاده ای در مورد خود SOUR در فیلم لی وجود دارد که در مورد سازنده بااستعداد و حرفه غیرقابل انکار هیجان انگیز پیش رو چیزی نگوییم. اما وقتی تینی اولیویا رودریگو به دوربین می‌گوید که فقط می‌خواهد «ترانه‌ای برای دوستان و خانواده‌ام در آنجا بخواند»، به همان اندازه که یک یادگاری زیبای خانوادگی است، یک تز برای فیلم است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.